Сейфи

 
Вам необхідно купити вогнестійкі сейфи? У цій рубриці представлені різні моделі сейфів, зокрема, взломостійкі, вогнестійкі, офісні та збройові.
Збройні сейфи  призначені для зберігання вогнепальної зброї (рушниць). Сейфи  сертифіковані та мають стійкість до злому ГОСТ Р 50862-2005, клас Н0. Корпус сейфу виготовлений із листової сталі. Усередині таких сейфів розташовані утримувачі для стовбурів , а також окреме відділення для боєприпасів.
Стійкі до злому сейфи (зломостійкі сейфи) - захищають вміст сейфа від спроби несанкціонованого проникнення всередину, але не від пожежі.
Вогнестійкі сейфи рекомендовані для забезпечення захисту предметів від високотемпературного впливу. При заливці дверей і корпусу сейфа використовується запатентований склад вогнетривкого бетону. У конструкції використовується тепловий замок, що перешкоджає проходженню вогню.
Офісні сейфи / Меблеві сейфи (сейфи офісні, сейфи меблеві) - обов'язково кріпляться до стіни або підлоги (можуть мати отвір в задній стінці або дні сейфа), можуть встановлюватися в меблях і на відкритому просторі. Меблеві сейфи мають полегшену конструкцію і їх захисні властивості не перевищують 25 Ес.
 
 
 
 
 
 
 
 
Доставка здійснюється по всій території України. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати!
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакты

Металеві шафи, поштові скриньки, металеві стелажі - ПП "Енергоресурс плюс"
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, Якутська, будинок 6

Ассортимент товарів

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create